KONST / Litografier / Färglitografi 11978067
nr 1197 8067
Göran Folcker
(1920-2000), Sverige
Färglitografi, Waxholm, "Sommardröm". Signerad, numrerad 82/260. Motivet: 46x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 19:05:14
19/8 21:55:44
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Göran Folcker
Läs mer om Göran Folcker